TRANSLATE/ ПЕРЕКЛАДАЙТЕ
 
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

O firmie

  Jesteśmy firmą handlową zajmującą się dystrybucją wszelkiego rodzaju klap i drzwiczek rewizyjnych. Specjalizujemy się w sprzedaży klap rewizyjnych z płytą G-K, jednak w naszym katalogu znajdą Państwo również drzwiczki metalowe, plastikowe, do montażu w elewacji, akustyczne oraz drzwiczki kominowe. Rewizje dostępne są w bardzo wielu rozmiarach i modelach: z wyciąganą płytą G-K lub na stałych zawiasach, z uszczelką, klapy typowo do glazury - z wnęką pod płytkę, lub z możliwością naklejenia płytki, zamykane na klik-klak, lub klucz. Realizujemy również zamówienia na drzwiczki nietypowe, pod konkretny wymiar. W ofercie posiadamy też narzędzia ręczne do montażu i obróbki drzwiczek rewizyjnych.

  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek: Silo, Olejnik, Oman.

W naszej firmie staramy się dbać o środowisko naturalne. Energię elektryczną pozyskujemy z paneli słonecznych. Mamy zamontowany system odzysku wody deszczowej. Połowa materiałów do pakowania pochodzi z recyklingu.

Mając na względzie wymienione wyżej kwestie wspieramy program Iskra Business, działający przy klubie Industria Kielce. Który to program opiera się na synergii pomiędzy Ekologią, Sportem i Biznesem. Te dziedziny wzajemnie się uzupełniają, przynosząc wiele korzyści. Biznes i sport są ze sobą nierozerwalnie związane, a sport jest nieocenionym narzędziem do popularyzacji ekologii oraz wzmacniania świadomości na jej temat w biznesie. Celem inicjatywy jest stworzenie wiodącej europejskiej akademii piłki ręcznej oraz edukacja młodszych pokoleń poprzez sport i przygotowanie ich do aktywnego życia.

 

ISKRA_BUSINESS

 

 

 

Dołączyliśmy do grona wsparcia Uczniowskiego Klubu Bokserskiego "Fighter". Klub organizuje treningi bokserskie dla dzieci i młodzieży i umożliwia im start w turniejach i zawodach sportowych. To nie tylko szkolenie przyszłych sportowców ale i misja wychowywania młodzieży poprzez sport. W której mamy zaszczyt uczestniczyć.

 

 

  Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy i sugestie odnośnie asortymentu i funkcjonowania naszego sklepu. Jeśli macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. kontakt@e-rewizje.pl +48731708970 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl